Jak na novou kuchyni a rekonstrukci? Díky stavebnímu spoření!

Koupili jste starší dům, který vyžaduje revitalizaci? Už se vám nelíbí stávající kuchyně a rádi byste jí dali nový kabátek? Díky úvěru ze stavebního spoření už nemusíte mít vrásky. Jako mávnutím kouzelného proutku si opatříte dostatek finančních prostředků na opravy a úpravy domácnosti i okolí domu.

Půjčka na rekonstrukci

Pokud prahnete po zdokonalení svého rodinného domu a bytu, ale nedisponujete větší částkou, která by pokryla všechny náklady, pomůže vám půjčka na rekonstrukci . Náhle si splníte svůj sen o dokonalém bydlení, jež poslouží po mnoho let. Ať už se jedná o trendy vybavení do kuchyně, zateplení fasády a výměnu oken, máte zelenou. I v případě, že potřebujete doplatit kupní cenu bytu, existuje pro vás chytré řešení. Výhody rychloúvěru od Modré Pyramidy jsou jednoznačné. Počítejte s úrokovou sazbou od 4,99 % ročně, nepotřebností ručitele nebo zástavy nemovitosti až do 700 000 Kč, zpracováním půjčky zdarma, rozložením splátek až na 15 let a daňovou úsporou ze zaplacených úroků.

Pojištění domácnosti

Pozastavte se také u pojištění domácnosti , které bude chránit váš majetek před mimořádnými jevy, jako jsou krádež, vandalismus, požár, výbuch a jiné. Rozhodně věnujte pozornost i možnosti připojištění v rámci nabídky Moje pojištění, jež zahrnuje pojistku nemovitosti, domácnosti a odpovědnosti. Myslíte na své zdraví? Nemusí jít všechno jako na drátku, proto si sjednejte i úrazové pojištění a využijte asistenční služby.

Úvěr ze stavebního spoření

Získejte úvěr ze stavebního spoření , kterého lze dosáhnout již po dvou letech spoření v případě, že jste naspořili alespoň 25 % sjednané klíčové částky. Penízky lze využít na financování bydlení, a to s nízkou úrokovou sazbou a bez zajištění až do výše 700 000 Kč. Díky Modré Pyramidě ovládnete svět financí. Mějte věci pod kontrolou a užívejte si radostí života!